Základné údaje o spoločnosti

Obchodný názov: Bytkomfort - BA, a.s.
Sídlo: Železničiarska 13, 811 04 Bratislava
IČO: 35 736 275
IČ DPH: SK 2020269493
Základné imanie: 99 600 EUR
          Predmet podnikania:
1. Správa bytových domov a ich údržba na zmluvnom základe
2. Inžinierska činnosť
3. Upratovacie služby
4. Kúrenarske práce

  Bohatá história, jedinečné know-how a chuť ďalej rozvíjať moderné služby správy domu

Spoločnosť Bytkomfort - BA, a.s. založila v roku 1997 mestská časť Bratislava - Staré Mesto spolu s firmou COMERON, ktorá je súčasťou skupiny ENGIE, jedným z najväčších privátnych výrobcov tepla pôsobiacej v 70 krajinách sveta. V roku 2007 sa stali novými akcionármi mestá Viedeň a Nové Zámky, ktoré prostredníctvom dcérskych spoločností spravujú zhruba 230 000 bytov a prevádzkujú viacero mestských tepelných sústav. V roku 2018 FACILITYCOMFORT, Energie- und Gebäudemanagement GmbH Wien predala svoj podiel spoločnosti ČEZ, najväčšej energetickej spoločnosť v strednej a juhovýchodnej Európe.

S novými akcionármi prišli vždy aj nové znalosti, cieľom ktorých bolo poskytovať vysoký užívateľský komfort klientom. Energetické giganty a mestá, ktoré za akcionármi stáli, disponovali špičkovými odborníkmi s dlhoročnými skúsenosťami, tradíciou v správe bytov a teplárenstve. Toto sú jedinečné základy, na ktorých bol vybudovaný Bytkomfort – BA, a.s.

Sme radi, že v roku 2019 sa stala súčasným akcionárom spoločnosti dynamická bratislavská skupina Property & Facility Management Group s.r.o. (v skratke PFM Group s.r.o.). Spoločnosť systematicky buduje kapacity v oblasti správy bytových domov v Bratislave od roku 1996. Našou snahou je poskytovať najlepšie služby pre vlastníkov bytových domov v Bratislave a byť pre nich prvou voľbou, keď sa rozhodujú, komu zveria správu svojho bytového domu.

  Zámer ponúknuť klientom najkvalitnejší tím

Kvalitné služby je schopný ponúknuť len skúsený tím. Náš tím má - ako jediný na Slovenku - 10 zamestnancov, ktorí sú držiteľmi vzdelávania správcov bytových domov vyžadovaného MDaV SR. Akreditované kurzy absolvovali naši pracovníci na inštitúciach: Slovenská technická univerzita a Academia Istropolita Nova. Ak hľadáte kvalifikovaných technikov pre Váš bytový dom, u nás ich nájdete.

Certifikáty

  Snaha poskytovať najkvalitnejšie služby

Cieľom našich služieb je poskytnúť vlastníkom komfortné bývanie a zveľaďovať ich nehnuteľnosť. Sme radi, že Združenie pre rozvoj architektúry a stavebníctva ocenilo bytový dom, ktorý sme komplexne obnovili prestížnou cenou Stavba storočia v kategórii obytné domy. Momentálne pripravujeme obnovu najstaršieho paneláku na území bývalého Československa. Teší a zaväzuje nás dôvera vlastníkov.

Stavba storočia